Svarbiausias įrašas

Ar vitaminai akims gali apsaugoti nuo glaukomos?

Taisome sveikatąKą daryti, kai išgėrus kavos dreba rankos?

Kava yra puikus gėrimas. Tačiau neretai išgėrę kavos susiduriame su kitu nemaloniu reiškiniu- pradeda drebėti rankos. Ką daryti, kad rankelės nedrebėtų, sužinosite šiame straipsnyje.

Ką daryti iššokus pūslei?

Pavasaris ir vasara - metas, kai norisi pasirodyti su gražesniais bateliais. Neretai šie bateliai būna visiškai nauji ir nepranešioti. Tokio pasivaikščiojimo rezultatas - nemaloniai pritrinta pūslė. Ką daryti kai taip atsitinka,-sužinosite šiame straipsnyje.

Ką daryti, kad lūpos neskilinėtų?

Žiemą ar vasarą- norime būti gražūs ir sveiki. Tačiau vėjuotu ir žvarbiu oru lūpos linkę šerpetoti ir skilinėti. O šerpetojančios ir suskilusios lūpos taip pat ir skausmingos. Kaip išventi lūpų šerpetojimo?

Alergija lateksui - šio amžiaus bėda

Lateksas yra medžiaga, kurios yra guminėse pirštinėse. Tačiau ar vien tik jose? Kur dar gali būti latekso ir kaip išvengti kontakto su šia medžiaga- skaitykite šiame straipsnyje.

Jūsų kūdikis ir  Saulės spinduliai - ką reikia žinoti būtent jums?

Suaugusieji mėgsta lepintis Saulės spinduliuose ir džiaugtis jos teikiamais malonumais. Tačiau jie gali būti labai pavojingi kūdikiams ir mažiems vaikams. Kaip džiaugtis saule mažiems vaikams, sužinosite šiame straipsnyje.

Ką daryti, kad nagai nelūžinėtų?

Gražūs ir sveiki nagai- kiekvienos moters svajonė. Kaip juos prižiūrėti, kad jie neskilinėtų ir nelūžinėtų- sužinosite šiame straipsnyje.

Naminės plaukų skalavimo priemonės blizgantiems plaukams

Sveiki ir blizgantys plaukai- kiekvienos moters svajonė. Šią svajonę pasiekti nesunku. Ir tam visiškai nereikia nei didelių išlaidų, nei didelių pastangų. Pakanka , tik reguliariai juos perskalauti liaudiškomis ir išbandytomis priemonėmis. Kaip tai padaryti? Sužinosite šiame straipsnyje.

Liaudiškos priemonės nuo slogos

Sloga gydoma praeina per 7 dienas, o negydoma- per savaitę. Iš tiesų sloga neretai yra dar nemalonesnė nei pats peršalimas ar gripas. Kaip gydyti slogą naminiais metodais sužinosite šiame straipsnyje.

Kada ir kaip plautis rankas?

Rankas plaunamės dažnai ir pernelyg dėl to nesirūpiname. Tačiau ar tikrai mokame tai daryti teisingai? Kaip ir kada reiketų plautis rankas sužinosite šiame straipsnyje.

Kaip balinti dantis namuose?

Balti dantys- kiekvieno iš mūsų svajonė. Tačiau ji gan brangi, jeigu dantis balina profesionalas. Šiame straipsnyje pabandėme aprašyti namines dantų balinimo priemones.

Kaip išvalyti druskų nuosėdas iš organizmo?

Druskos mūsų organizme kaupiasi dviem būdais- nusėda sąnariuose ir tulžies pūslėje bei inkstuose. Nuo seno liaudyje sklando daug šių druskų valymo receptų, kuriuos ir pabandėme surinkti į vieną vietą.

Sąnarių valymas su ryžių gira

Ryžių girą sąnarių valymui liaudyje naudojama gan seniai. Kiek šis metodas veiksmingas - siūlome išbandyti patiems.

Kraujagyslių valymas liaudiškais metodais

Insultai, infarktai ir kitos pavojingos ir sunkios ligos ištinka netikėtai. Pagrindinė šių ligų priežastis- netinkama mityba, dėl kurios pakenkiama mūsų kraujagyslėms. Šiame straipsnyje surinkome liaudiškus kraujagyslių stiprinimo metodus,

Kaip gydyti pagirias liaudiškais būdais?

Geriausias būdas kovoti su pagiriomis- negerti alkoholio iš viso. Tačiau alkoholio vartojimas tebėra plačiai paplitęs reiškinys. Kaip padėti sau, kai po švenčių yra tikrai blogai, padės susigaudyti šis straipsnis.

Kaip kovoti su stresu?

Stresas ir įtampa yra mūsų kasdieninio gyvenimo palydovai. Tačiau ir stresą ir įtampą galima suvaldyti. Tam kartais tereikia tik kelių minučių.

5 minutės meditacijai

Meditacija? Kas tai yra? Kodėl ji gali būti naudinga? Kaip reikėtų medituoti? Atsakymus į šiuos klausimus rasite šiame straipsnyje.

Naminės priemonės nuo lūpų pūslelinės

Atšilus orams ir ypač pakaitinus saulutei neretai ant lūpos iššoka pūslelinis bėrimas. Kaip sustabdyti pūslelinės bėrimo plitimą liaudiškais būdais, sužinosite šiame straipsnyje.

Ūkinis muilas pats geriausias?

Ūkiniu muilu nuo seno būdavo gelbėjamasi ištikus bet kokiai bėdai. Žinoma, dalis šių liaudiškų ūkiško muilo panaudojimo būdų šiandien mums kelia šypseną. Tačiau kai kurie ūkiško muilo panaudojimo būdai tebėra vertingi ir šiandien.

Namus gydantys augalai

Kai kurie gerai pažįstami naminiai augalai gali pakeisti mūsų savijautą. Kokie tai augalai ir kuo jie ypatingi, - sužinosite šiame straipsnyje.

Ar vitaminai akims padės išgyti nuo glaukomos?

Glaukoma- sunki ir sunkiai gydoma liga. Dažnai jos gydymui papildomai siūloma vartoti brangius vitaminus. Tačiau ar jie visada veikia, sužinosite šiame straipsnyje.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą