Svarbiausias įrašas

Ar vitaminai akims gali apsaugoti nuo glaukomos?

Maistas kaip vaistas


Mitybos principai

Dantis saugantys maisto produktai

Ar žinote, jog maisto produktai gali ne tik kenkti mūsų dantims, bet ir juos saugoti. Kokie maisto produktai gali saugoti jūsų dantis, sužinosite šiame straipsnyje.

Ajurvedinės mitybos principai

Apie Ajurvedą bent viena ausimi girdėjome visi. Neretai yra galvojama, jog tai labai sudėtinga gydymo sistema. Tačiau Ajurvedinė mityba nėra nei sudėtinga, nei paslaptinga. Ji tiesiog reikalauja šiek tiek dėmesio tam, ką mes valgome kasdien.

Gėrimai

Riebalus tirpdantys kokteiliai

Stebuklingų gėrimų, kurie staiga ištirpdys per ilgą laiką susikaupusius riebalus dar niekas neišrado. Tačiau kai kurie šviežių sulčių kokteiliai ne tik suteikia žvalumo, bet ir šiek tiek paspartina medžiagų apykaitą. Na o greitėjant medžiagų apykaitai, tirpsta ir nereikalingi kilogramai. Kokie tai gėrimai,- sužinosite šiame straipsnyje.

Kaip patiems pasigaminti baltyminį kokteilį?

Baltyminis kokteilis- pirma pagalba lieknėjantiems ir sportuojantiems fitneso klube. Žinia, klube galima nusipirkti asmeniškai jums suplaktą baltyminį kokteilį- tačiau jis kainuos gan brangiai. Gera žinia - tokį kokteilį galite patys susiplakti namuose ir be didesnių išlaidų. Kaip tai padaryti? Sužinosite šiame straipsnyje.

Visa tiesa apie burokėlių sultis

Burokėlių sultimis nuo seno liaudyje buvo gelbstimasi kai vargino vidurių užkietėjimas, tulžies akmenligė ar tiesiog trūko jėgų. Mokslininkai visai pagrįstai nustatė, jog burokėliai yra nepamainoma priemonė natūraliai mažinant padidėjusį arterinį kraujospūdį ir kovojant su virškinimo trakto ligomis. Šiame straipsnyje ir surinkome mažai žinomus faktus apie burokėlių sultis.

Šarminis mineralinis vanduo

Apie mineralinį vandenį tūlas vartotojas žino tikrai nedaug. Pasirodo, jog mineraliniai vandenys tikrai skiriasi pagal savo teikiamą naudą. Koks mineralinis vanduo yra pats naudingiausias ir kas yra tikras šarminis mineralinis vanduo ir sužinosite šiame straipsnyje.

Arbatos grybas - Kombucha

Kombucha arba arbatos grybas- gan neįprasta sveikatos stiprinimo priemonė. Tačiau prieš puldami gerti šio grybo gaminamą girą, gerai pagalvokite. 

Vaisiai ir daržovės

Agrastai - šiaurietiškos vynuogės

Agrastai yra viena iš vertingiausių mūsų krašto uogų. Tačiau jie vartojami vis rečiau. Iš tiesų savo teikiamais vitaminais jie tikrai nenusileidžia iš kitų kraštų atvežtinių uogų sultims. O tai, kad jie išauginti mūsų krašte ir neretai nėra supurkšti jokiomis cheminėmis priemonėmis neretai tiesiog nesusimąstome. Kokios yra agrastų maistinės savybės ir sužinosite šiame straipsnyje.

Avokadai - kodėl juos valgyti sveika?

Avokadais šiandien nieko nenustebinsite. Tačiau apie jų teikiamą naudą žinome ne viską. Kaip avokadai gali padėti išsaugoti sveikatą- sužinosite šiame straipsnyje.


Lęšiai - kas? kaip? kada?

Lęšiai- vertingos ankštinės daržovės. Kaip juos virti ir kaip juos paruošti- skaitykite šiame straipsnyje.


Ar galima kepti šaldytą kalakutą?

Prieš šventes skubame visi. Ir kartais pamirštame regis visiškai paprastą dalyką- laiku ištraukti šaldytą paukštį iš šaldymo kameros. Ar šventė bus visiškai sugadinta? Tikrai ne. Pasirodo, jog šaldytą kalakutą galite drąsiai dėti į orkaitę,- tačiau reikia žinoti kaip tai padaryti.

Kepimo aliejus: Kas?  Kaip? Kada?

Kokį aliejų galite pilti į keptuvę ar wok indą? O kokį aliejų pilti ant salotų? Koks aliejus geriausiai tinka gruzdintoms bulvytėms ar kukurūzų spragėsiams ruošti? Apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

Ko negalima šildyti mikrobanginėje krosnelėje?

Mikrobanginė krosnelė- nepamainomas virtuvės talkininkas. Tačiau kokių maisto produktų negalima į ją dėti? Ko negalima dėti į mikrobanginę krosnelę?

Balinis ajeras

Ajerai nuo senovės lietuvių būdavo naudojami ir maistui ir vaistui. Kuo ypatingas šis vandenų pakrančių gražuolis ir sužinosite šiame straipsnyje.

Ar vitamino C gali būti perdaug?

Vitaminas C yra be galo populiarus. Jį esame įpratę vartoti bet kokiu atveju. Tačiau ar visada šį vitaminą vartojame teisingai? Ar vitamino C gali būti pernelyg daug? Apie tai - šis straipsnis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą